Tomáš Repčiak: Zberatelia II.
Bašák sa rád venoval sebe, svojim trápeniam, tak ako Čauko. Ani on nemal nikoho, preto radšej ostával po večeroch v práci, písal si so ženami z opačných koncov sveta. „Majú ma radi, lebo internetovým mužom nesmrdia ponožky a nechcú pozerať futbal.“ Ja zbieram runy. V staroškandinávskom jazyku ako aj v starej angličtine znamenalo slovo runa záhadu, tajomstvo. Runové písmo, futharky, to nie sú iba znaky, ...





